zjentek

Kde seženu mufloní rohy?

Musloní rohy.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak za prvé: MUSLON je u nás vzácný kříženec slona a muflona, kterého k nám zavlekli hobití imigranti ze Středozemě, kde normálně žijí v Kraji.
Za druhé – jelikož je o kriticky ohrožný druh, je nejen kvůli rohům ZAKÁZÁNO je lovit, je zakázáno dokonce o nich I MLUVIT!!

zjentek evidentně patří k desperátům, kteří drancují naše přírodní bohatsví za mrzký peníz. (proto se také pídí po těch rozích, jelikož umleté na pášek se dají použít jako náhražka prášku z rohu jednorožce)

O tempora, o mores – řekl by klasik a já jen dodám: KLIKA, ŽE NEVÍ, K ČEMU JE PRÁŠEK Z ROHU NOSOROŽC!E!! ;) :D :D

xxxx

led>>> zjentekův profilový obrázek NENÍ o „zaníceném loveckém pohledu“, spíš to vypadá na zanícení v důsledku zánětu spojivek, ale JEŠTĚ VÍC to vypadá jako Chewbacca ze Star Wars !!! ;) :D :D

Další odpovědi
Lamalam

Zeptej se myslivců.

Kepler

Tak floní, nebo sloní? Nemám ánung, ale uživatel Muff by to vědět mohl. Aspoň loni to věděl určitě.

led

Typujem vás podľa vášho zanieteného pohľadu na profilovom obrázku na titul „poľovník teoretik“, v tom prípade máte možnosť si uloviť muflonie rohy v https://www.sba­zar.cz/559-myslivecke-lovecke-trofeje
pokiaľ by ste ich nosiť na hlave, doporučujem riešenie http://www.lar­p.cz/?q=cs/fo­rum/post/817

Originál slonie rohy – kly , no na to priemerný občan ČR asi nemá dosť finančných prostriedkov. Takže skúste aspoň tie malé vyrezávané kúsočky kdesi v špecializovaných predajniach so suvenírmi.

dudu

Chlapče chlapče, ty máš zase den. Vem si prášek!

led

Zjentek, pokiaľ by ste muflonie rohy chceli nosiť na hlave:
vybraté úryvky sú z http://www.lar­p.cz/?q=cs/fo­rum/post/817

"Mám dva krásný mufloní rohy, chtěl bych si je připevnit na hlavu abych vypadal jako démon, ale bohůmžel nevím jak.

#1
Menší rohy se dají vyřešit tak, že si na místo rohu nalepíš náplast a k té náplasti to pak chytneš jakýmkoliv dobře držícím lepidlem…
Ale bacha, pro rohy platí to samý jako pro vousy, nevbíhej do hustníků, keřů a podobných vražedných terénů
#2
Z muflona jsou takový ty velký, zatočený ne? S těma bych byl fakt opatrnej
#3
Vyrob si z plechu čelenku, ke který můžeš ty rohy chytit na šroub…
Ale do bitev bych se s tim radši moc nepouštěl, rohy jsou docela nebezpečná věc a to hlavné pro jejich nositele… "

zjentek

Tak vám děkuji všem, kromě dudua. Ten by do mě nejradši nacpal tabletku, aby tady mohl vládnout.