Kde seženu formu na rolády z piškotového těsta?

Doplňuji:
Ano, touto otázkou si dělám kozy. Já jen, aby řeč nestála. 🙂

Nejlepší odpověď
ratava

:o)
Ty jo- nevím, jakou formu máte na mysli, ale u nás se už po x generací používá obyčejný plech, v jakém se pečou ostatní koláče… Nalijete piškot, upečete, srolujete, odrolujete, naplníte, srolujete, popř. dozdobíte… Jedinou formu, kterou potřebujete, je asi ta „fyzická“, ale tu seženete i třeba na procházce v přírodě…

Další odpovědi
dědapetr

Formy na rolády nejsou,to se motá ručně,buď na vlhké utěrce a nebo pečící papír.

cihlen

Konečně pořádný dotaz. Palec hore!!

zjentek

upeč si placku těsta a ručně ji horkou sroluj né? Jakou by jsi na toto chtěl formu .. děláš kozy?
Doplňuji:
jen pro upřesnění- „by jsi“ je záměr, na těchto stránkách povinnej ..je to způsob odlišit se od ostatních webů

anonym

Formu přímo na rolády asi těžko,to se musí válet buď v papíru nebo v nějaké tkanině,igelitu,či folii.
https://www.go­ogle.cz/search?q=for­m+na+rol%C3%A1dy&biw=109­3&bih=514&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=ki3XVIz­BJcKt7AbN6YG4Aw&ved=­0CAYQ_AUoAQ

zjentek

k doplnění: ale stojí! ta řeč zoufale stojí! Probůh pište víc!