Spiritus

Kde sehnat tankiny?

Zkoušela jsem bonprix,otto a podobné ale vše je jen pro menší prsa:(tak jestli máte nějaký tip na dobrou značku,obchod,e-shop…díky:)

Odpovědi
allayne

Ahoj, viděla jsem nějaké v Ann Christine, maj jich sice málo, ale maj :) Tady toto zboží je těžké sehnat. :)

dagry

A co Neckermann a Magnet? Zrovna včera jsem si prohlížela nové malé katalogy co mi poslali a byl tam tankin celkem dost velký výběr.

bubukaa

nevím ale v bonprixu mají hezké