Avatar uživatele
BEAES

Jaké plavky nosíte?

V celku, bikiny, monokiny, tankiny, nebo se koupete bez??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym před 4990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kvikal

pohodlí především takže bikinový vršek a plavkové „kraťásky“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gnr54

Jedině bikiny a dost často bez svršku.I když nejsem nejmladší,tak se nestydím. Naštěstí nejsem tlustá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ewush

Bikiny a u moře nahoře bez.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

V bazénu vcelku, v létě u vody dvoudílné bikiny, u moře bez vrchního dílu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jééé tak tohle je téma jelikož plavky i spodní prádlo je můj velký koníček,plavky si nechávám šít na míru,nebo kupuji z výstav,mám snad všechny možné které se kdy nosily či nosí a dokonce se mi podařilo sehnat i první plavky které se na našem trhu ojevily,a koukám že se moda vrací a zase se začaly nosit kratasové plavky našich babiček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IvankaJB

Já mám bikiny s páskem a dozvěděla jsem se, že je to nejoblíbenější u mužů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Milá beaes. Já nosím pouze spodní díl plavek. Chtěl jsem nosit i ten vrchní, ale nechtěl mi držet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Nosím bikiny a jen spodní díl. Koupila jsem si i tanga, ale stydím se je nosit na koupališti, nosím je jen na zahradě kde mě nikdo nevidí, ale příští rok si je možná vezmu k moři. Horní díl plavek nosím jen do krytého bazénu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

teda holky,vaše starosti bych chtěl mít.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pagy

jelikož se nemám za co stydět, tak chodím nahý

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti s MS plavkama? Jak se vám osvědčily? A od koho je máte?

Avatar uživatele
MacinaN

Já dřív hodně nosila jednodílné plavky, protože se mi na moji postavu, žádné slušné dvoudílné nedařilo sehnat. Od té doby, co jsem ale objevila tuto stránku https://www.plav­kyproplnostih­le.cz/ nosím hlavně dvoudílné. 🙂

před 1826 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek