BEAES

Jaké plavky nosíte?

V celku, bikiny, monokiny, tankiny, nebo se koupete bez??

Nejlepší odpověď
kvikal

pohodlí především takže bikinový vršek a plavkové „kraťásky“

Další odpovědi
gnr54

Jedině bikiny a dost často bez svršku.I když nejsem nejmladší,tak se nestydím. Naštěstí nejsem tlustá.

Ewush

Bikiny a u moře nahoře bez.

ReHu

V bazénu vcelku, v létě u vody dvoudílné bikiny, u moře bez vrchního dílu.

anonym

jééé tak tohle je téma jelikož plavky i spodní prádlo je můj velký koníček,plavky si nechávám šít na míru,nebo kupuji z výstav,mám snad všechny možné které se kdy nosily či nosí a dokonce se mi podařilo sehnat i první plavky které se na našem trhu ojevily,a koukám že se moda vrací a zase se začaly nosit kratasové plavky našich babiček

IvankaJB

Já mám bikiny s páskem a dozvěděla jsem se, že je to nejoblíbenější u mužů.

Miroslavst

Milá beaes. Já nosím pouze spodní díl plavek. Chtěl jsem nosit i ten vrchní, ale nechtěl mi držet.

Martina S.

Nosím bikiny a jen spodní díl. Koupila jsem si i tanga, ale stydím se je nosit na koupališti, nosím je jen na zahradě kde mě nikdo nevidí, ale příští rok si je možná vezmu k moři. Horní díl plavek nosím jen do krytého bazénu.

pondělí

teda holky,vaše starosti bych chtěl mít.....

Pagy

jelikož se nemám za co stydět, tak chodím nahý

Cizecek.M

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti s MS plavkama? Jak se vám osvědčily? A od koho je máte?

MacinaN

Já dřív hodně nosila jednodílné plavky, protože se mi na moji postavu, žádné slušné dvoudílné nedařilo sehnat. Od té doby, co jsem ale objevila tuto stránku https://www.plav­kyproplnostih­le.cz/ nosím hlavně dvoudílné. 🙂