Meffinka

Poradíte, zda do moře vadí plavky, spíše kratasky s kovovým zipem a cvočky?

Zajimalo by me, jestli vadi plavky – spise kratasky s kovovym zipem a cvocky do more. Aby to ta sul nerozezrala… dekuji

--
Plavky k mori

Nejlepší odpověď
jáára

Tejden či dva vydržej…

Další odpovědi
Drap

Moři je to uplně jedno. Můžeš mít plavky ušité ze samých zipů.

anonym

Normálně si poplaveš a pak vylezeš a půjdeš pod sprchu se slanou vodou ale mezi náma, neumím si představit koupat se v kraťasech, ale ty se asi ptáš za nějakýho chlapa.