Nasko

Kde sehnat sešity s pevnou vazbou?

Chystám se na studium na VŠ a ráda bych si sehnala nějaké sešity a záznamové knihy s pevnou vazbou. V papírnictví a jiných obchodech však ceny začínají na 140 Kč a tímhle stylem bych si mohla dovolit tak pět na rok, což očividně nebude stačit. Nevíte, kde by se daly kancelářské potřeby kupovat levněji?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ve velkoskladu s papírnickým zbožím, v řadě z nich prodávají i maloodběratelům. Mám to vyzkoušené.