zjentek

Kde se vlastně dovím, jaké výhody mně aktuálně nabízí „můj“ prodejce energií?

Tak to vypadá, že většina prodejců energií nabízí svým zákazníkům také rozličné výhody a benefity>>>https:/­/www.novinky.cz/fi­nance/clanek/vet­sina-cechu-nevi-jake-vyhody-nabizi-prodejci-energii-40294261

Dlouhá léta beru proud, plyn i mobilní služby od jediného dodavatele a po celou tu dobu jsem doposud na žádnou výhodu od ČEZu pro mne nenarazil. Poradíte?

Nejlepší odpověď
annas

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=u%C5%A1et­%C5%99eno

Na stránce Ušetřeno.cz.

Mně nabídli jako nejlevnějšího dodavatele Moravské naftové závody. Hodonín a srovnali se stávajícím.

Jenže jsem nevyužila, protože smlouva s jinou firmou končí až za rok.

Pokud dojde k nějaké změně, tak napíše stávající dodavatel.

Moje známá zavolala původnímu dodavateli, že jí nový nabízí to a to. Stávající dodavatel ji nabídl slevu, takže neměnila.

Mně posílají zprávy na e-mail. Někdy zavolají i na mobil, pokud jde o něco nového.

Další odpovědi
nyjono

Logicky u „tvého“ dodavatele.
Máme plyn od Innogy a pravidelně mailem posílají info o novinkách a akcích a slevách v obchodech atd.

anonym

Ideálně v nějakém nezávislém srovnání (dTest,měšec.cz apod.) Můžeš se sice zeptat i přímo svého dodavatele, ale v tom případě buď připraven na to že nedostaneš úplné a objektivní informace ale jen ty marketingové, jinak tedy, lidově řečeno, že tě budou tahat za nos.

zjentek

Nojo, no, vůbec nic, ani ťuk..