Avatar uživatele
plebs

Kde se nechá zakoupit tričko se stíhačkou F35?

Jak pravila dáma Černochová. " Ftřicetpět je nejoblíbenější holka v alianci " a předvedla uvedené triko.

Zajímavá 0 před 81 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Můžeš mít za dva tácy. 😄
https://eshop­.zapojmeukraji­nu.cz/products/dam­ske-tricko-f-35

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Obecně lze tričko se stíhačkou F35 zakoupit v mnoha online obchodech s vojenskou tematikou nebo na merchandisingových stránkách věnovaných letectví. Konkrétní tričko, které prezentovala dáma Černochová, by mohlo být specifickým produktem, který není široce dostupný. Doporučuji se obrátit přímo na ni nebo na instituci, kterou reprezentuje, a poprosit o informace o tom, kde jej lze zakoupit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Ty máš pořád starostí… a nepíšeš to rovnou z hospody?
Z takové otázky mi stejně není jasné, na co se ptáš. Kde se to dá koupit? V tom případě je to zformulované dost divně (kde se ONO nechá zakopit, jakože cože). KDO si to zakoupí? V tom případě tam máš chybu.

Dokud nejsi někdo důležitý, mocný, vlivný a bohatý (jakože nejsi), tak je ti tohle naprosto k ničemu. Netýká se pochopitelně jen této otázky, ale většiny ostatních. Spousta těch otázek nejasných, zavádějících nebo divně formulovaných. Nevím, co furt řešíš (hlavně politiku, pořád dokola a dokola). Pokud nejsi troll (jakože možná jo), což by pak dávalo trochu smysl. I když samotný důvod trollingu asi smysl nemá. :P
Řešíš zbytečné cócotíny, na které nemáš vliv.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Disraeli díky za odpověď, ovšem jsme ve válce a budeme bojovat s jadernou velmocí tudíž F35 jsou naše záchrana čím dříve budou na letišti tím bude lid více chráněn.
Někdo řeší peníze, někdo sex někdo politiku a já jsem vystrašen než bude Rusák zastrašen.

Avatar uživatele
zjentek

🤣🤣🤣

Avatar uživatele
cochee

Hemmm… „nechá zakoupit?“ To je nějaké české nářečí? U nás by mi na tohle odpověděli: „no nechá; tam kde ho mají k prodeji, tak se nechá, proč by se bránilo…“

Nový příspěvek