Nina.r

kde se kupuje cerstva máta?

Nejlepší odpověď
barnajka

Projdi si super/hypermarkety v okolí, určitě někde uspěješ. Čerstvou mátu běžně vídám v Albertovi, ale viděla jsem ji i v Penny, Bille a myslím, že i Tescu. Globus taky určitě – mívají ji občas v letáku.

Koupíš ji buď už natrhanou v sáčku, a nebo jako malou rostlinku v květináčku. Tak jako tak by tě to nemělo stát víc než 50 Kč.

Ještě mě napadá, že možná by ji mohli mít i v květinářství, ale nevím – nepídila jsem se.

Další odpovědi
Drap

Supermarkety, květinářství, zahradnictví, nebo si pěstovat sám. Nejlepší je si ji nasbírat ve volné přírodě, i když teď je už na ni pozdě.

bubukaa

co někde v květinářství, u nás ji tedy maj
a nebo v zahradnictví

hanny 2

Koupila jsem ji nedávno v Makru – natrhanou,balenou v tácku s folií.