dust8

Kde se dají konkrétně sehnat či objednat náhradní lepící tyčinky do tavné pistole Parkside PHP 500 E3?

Kvalitní tavící pistole z Lídlu.

Nejlepší odpověď
Drap

V každé prodejně pro kutily. Mívají to i železářství a domácí potřeby
https://www.i-domacipotreby­.cz/tavici-pistole/

Další odpovědi
aliendrone

Drap má pravdu, jde o běžné 11tky dostupné všude – od e-shopů až po některé řetězce (vždycky je mají v hobbymarketech – OBI, Bauhaus apod.). Jen si dej bacha na značku, některé „lepí“ tak, že jsou rády, že ztuhnou a to je asi tak vše. ;) :D :D

Arne1

Mají to i vietnamské supermarkety