czemira

Kde se da zjistit kolik se v poslednich letech hlasilo na konkretni obor na VŠ uchazečů a kolik jich vzali?

Konkretne mi jde o masarykovu univerzitu v Brne, fakulta sportovnich studii obor specialni edukace bezpecnostnich slozek. Bylo mi receno ze vse je na webu ale jsem asi slepy:) existuje nejaky statisticky rozcestnik s temito informacemi? Dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak jsem klikala a klikala, až nakonec jsem našla nějaké statistiky, ale je to jen z letošních přijímaček.

Zdroj: http://is.muni­.cz/do/fsps/u­redni_deska/26775965/­32409347/pocet_pri­jatych_Bc_12-13-statistika_27-7-2012.pdf