Kde se dá koupit syřidlo na výrobu sýru v jakém obchodu

Nejlepší odpověď
kropitko

http://ekokoza­.eshop-zdarma.cz/index­.php?s=produc­t&id=26

Další odpovědi
Jahoda

Našla jsem odkaz i na výrobu toho sýra. V diskuzi se nějaká paní ptala, kde se dá syřidlo koupit. Další osoba odpověděla toto: „Syřidlo si můžete objednat na dobírku na adrese expedice@milcom-as.cz , dodává se ve 200 ml balení na dobírku.“

Tak možná tam to zakoupíte. Pokud najdu přímo nějaký obchod, dopíšu sem. Jinak na viz. odkaze je recept na přípravu toho sýra 🙂

Zdroj: http://www.ire­ceptar.cz/vare­ni-a-recepty/vyrobte-si-domaci-syr/

člověk

sýřidlo,je vlastně výměšek knihy a bachoru,telete v laktační době,dá se koupit v některých lékarnách,
ale nejlepší je mít známost na jatkách nebo v kafilerii,kde vám mohou dát kousek tohoto trávícího traktu
bez tohoto by nebyl kefír ani jogurt
myslím ty přírodní,ne to co se prodává v obchodech,jako JO,NEBO MÁMA,FUL

Koloděj

www.ekokoza.cz – velice kvalitní syřidla, formy, kultury, plátna

ryspetr

Na stránce WWW.dobrysyr.cz

vše o sýrech a pro sýraře