Dan007

Kde připraví narozeninovou oslavu dle představ? Nějaká agentura?

Hledám nějakou společnost nebo agenturu, která dokáže naplánovat a připravit narozeninovou oslavu dle mých představ, které mám. Mám přesně rok na to, vše zorganizovat a naplánovat. Je nějaká agentura, která toto se mnou dokáže vymyslet? Děkuji za jakékoliv typy.

Odpovědi
dubraro

V podstatě to dokáže každá lepší restaurace. Ale samozřejmě i agentury, když dokáží zorganizovat svatbu, tak určitě i oslavu narozenin.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.