petrzelka

Kde pořídit moderní nábytek z Itálie?

Měl bych otázku do pléna. Slyšel jsem o tom, že v Itálii se vyrábí kvalitní nábytek (žádná Ikea). Kde jej ale koupit? Dováží to někdo do ČR nebo bych si pro to musel zajet do Itálie? Kterého výrobce byste mi doporučili?

Děkuji za reakce a osobní zkušenosti.

Odpovědi
Lamalam

http://www.strejda-google.cz/#ital­sk%C3%BD+n%C3%A1by­tek+prodej+%C4%8Dr

romanos32

co konkrétně potřebuješ? Za sebe bych ti doporučil nábytek od Infiniti, ale nabízejí jen židle, křesla a stoly. Já si od nich koupil luxusní křeslo http://infini­tichairs.cz/kres­la/86-loop-lounge.html a nemůžu si jej vynachválit. Je pravda, že bylo mnohem dražší než nějaké křeslo z Ikey, Sconta atd., ale na druhou stranu ta kvalita je nesporná. Mám ho 2. rokem a pořád jako nové. Doufám, že mi nějaký ten čas vydrží, sedí se na něm skvěle.

gecco

Kvalitní nábytek se vyrábí i v Česku, italský – obecně, nestojí za víc, než právě ta Ikea…
😉
Otázkou je, co chceš – aby ti bylo možno něco doporučit…

Staaafu

Záleží právě co potřebuješ jak je zmíněno výše, ale z vlastní zkušenosti mohu doporučit dětské pokojíky od výrobce Colombini :) ty stojí opravdu za to :)