Vesmir

Kde odevzdat poslední díl nemocenské, když zaměstnavatel není k sehnání?

Dobrý den, ukončila jsem po několika měsících PN a nemohu najít zaměstnavatele, nereaguje na SMS, nebere telefon atd. Co dělat s posledním dílem nemocenské? Bojím se, že mi neprijde nemocenská, když nebude odevzdán tento poslední list…

Odpovědi
elkon

Poslat doporučeně poštou. To nemá nikde sídlo? Je to jen jeden člověk? To je nějaké podivné zaměstnání.

Edison

I kdyby to byl jediný člověk, firma musí mít sídlo…

mosoj

To vypadá, že ti stejně nemocenská nepřijde.