dust8

Kde nejblíž ČR jsou snesitelnější zimy s nižším, minimálním či snad i žádným nárokem na platbu energií za topení?

Odpovědi
zjentek

Zima není na vině, lidé s oblibou pláčou na špatném hrobě!

elkon

Ve stejném pásmu jako my, logicky žádné a jinak pak třeba jižní itálie. Ale pokud si postavíš nízkoenergetický dům, tak nemusíš nikam daleko, můžeš to mít doma.

aliendrone

To záleží na tvé oblíbené teplotě, každopádně to nebude od tebe dál, než 1km! Směrem DOLŮ. 😁

da ny

Např. 4 – 5 hodin letu na Kanáry 😉
Všude tam. kde se nemusí vůbec topit. Kupovat zimní bundy…
Kde je, pro místní ropa aj. za pakatel, či zdarma.
Tak hledej Šmudlo, hledej, ať víš, kam se můžeš přesunout, když budeš pracovitý. 😉