Skavvy

Kde nakupujete na netu?

Máte své oblíbené obchody, které máte vyzkoušené? Nebo naopak víte o nějakých, kde bývají problémy?

Nejlepší odpověď
quentos

www.aukro.cz a www.ebay.com si nemohu vynachválit

Další odpovědi
Miroslavst

www.aukro.cz, www.ebay.com, www.odklepnuto.cz, www.ikup.cz, www.azaukce.cz a další.
Nejvíce však na aukru.

aramah

Také tam kde oba panové,a bez problému.Zatím nemám žádnou špatnou zkušenost.

Filisthin

www.newegg.com , www.aukro.cz , www.ebay.com, www.ebay.co.uk .. oblečení pak na různých eshopech (výborná tricka treba na www.designbyhu­mans.com).. Je dobré objednávat ze zahraničí (především USA a HONGKONG) a najít si někoho, kdo zásilku přepošle do ČR nebo využít placených služeb přeposilatelů, kterých jsou na internetu stovky.. pokud samořejmě eshop nepodporuje „worldwide shipping“, tedy doručení do celého světa.. Výhoda známosti v zahraničí je ta, že poštu od osoby (ne od firmy) vám nikdo z celního nerozbalí ;)

Marinak8

Docela se mi osvědčila stránka umporto.cz na jídlo a zbytek stránek je stejný jak tady uvádíte :)