Zero

Kde nájsť knihu pre učiteľov?

Dobrý deň,

Chcela som sa len opýtať, či niekto nevie, kde môžem stiahnuť následujúcu knihu:

Pre-intermediate
New hotline, Teacher´s book

Prosííím ;( Ak to niekto nájdete na stiahnutie, bezplatne… Jediné čo potrebujem je ten uplne posledny test… Ale ak by to niekto našiel celé, budem len rada :) Lebo ja to neviem nájsť… Ďakkujem :)

Odpovědi
Nuk nuk

No, to by si asi vydavatel moc nevydělal, kdyby dával na internetu možnost si celou knihu stáhnout zdarma. Sám sobě by si lil do bot, vždyť kniha je záležitostí nejen výdělku, ale i autorských práv. Pokud by dal možnost knihu stahnout a tedy nekontrolovaně ji i prodávat, moc výhodné by to pro něj nebylo. Něco takového asi nikde nenajdete. Jediné, jak ji můžete získat víceméně zdarma, je si jí od někoho půjčit a okopírovat. Také to sice není úplně legální, ale je to jediná možnost.