MITKEPEK

Kde najít na netu dobrý, krátký, výstižný a aktuální studijní materiál k trestnímu právu hmotnému?

Sháním nějaký studijní materiál k TPH, nakupovat se mi to nechce, nevíte kde něco takového najdu na netu?
Doplňuji:
koukal jsem koukal, ale na uloz.to nic moc není a Wikipedie je opravdu jen orientační..

Nejlepší odpověď
fablen

můžete zkusit i vypůjčit literaturu v knihovně, pokud některý z titulů budou mít

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tres­tní_právo#Tres­tn.C3.AD_pr.C3­.A1vo_hmotn.C3­.A9

Další odpovědi
Fidel

Podívej se na www.uloz.to, detailně ve zprávě :)