quentos

Kde najít letenku a palubní lístek?

Fa. WizzAir – mailem mi přišla el. faktura a „cestovní plán“, ale letenku a palubní lístek marně hledám. Máte s touto společností někdo zkušenosti a víte, kde je hledat? Díky.

Nejlepší odpověď
annas

K palubnímu lístku.

„Palubní lístek musíte vytisknout pouze, pokud odbavení provádíte on-line. V případě, že on-line odbavení (check-in) není ve vaší destinaci k dispozici, musíte se dostavit na přepážku odbavení (check-in) na letišti a předložte pouze svůj cestovní doklad (pas nebo občanský průkaz).“

https://wizza­ir.com/cs-cz/informace-a-sluzby/informace-o-rezervaci/odbaveni-a-nastup-na-palubu#/
--

"Do emailu vám přijdou PODKLADY NA ÚHRADU LETENKY. Letenku po připsání platby na náš účet a po kontrole aktuální ceny pracovníci vystaví a zašlou na váš email.

Po vystavení letenky vám přijdou také letenky do mailu."

https://www.le­tenky.com/aktu­ality/objedna­vam-si-poprve-letenku-co-musim-vedet

Další odpovědi
Kepler

Já jsem s tou společností letěl vloni, ale všechno jsem zařizoval přes kiwi.com. Pokud se dobře pamatuju, letenku mi poslali 3 dny před odletem. Nejlepší bude zavolat si na wizz.

autacek

Vše, včetně odbavení, dohledáš na stránkách dopravce pomocí booking/ref code.

quentos

annas: online odbavení by měl právě být můj případ…