Kde najdu trvalé bydliště?

osoby, které je 15let, znám její jméno, příjmení, telefon, e-mail a facebook.

zeptat se jí nemůžu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Za 500 si ji můžete nechat vyhledat v evidenci obyvatel.

Osoba bude muset potvrdit ministerstvu vnitra povolení o zprostředkování kontaktu.

Vzhledem k věku asi budou muset dát souhlas rodiče.

více informací http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/6966/_s­.155/708/place?u­zel=521&POSTUP_ID=532&P­RVEK_ID=1098

Další odpovědi
venkovan

Myslím, že stačí té slečně napsat. A pokud neodpoví, tak se raději dál nesnažit. Mohl by být i problém.