Avatar uživatele
Kelt

Kde najdu kuchyňské studio v okrese Vsetín?

Nevíte někdo, kde bych našel kuchyňské studio, nebo firmu, která zhotoví kuchyň na míru a sídlí v okrese Vsetín? Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DoTazatel před 1613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Petra L.

https://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Stavebni-sluzby/Projektove-prace/Navrhy-bytovych-interieru/Kuchynska-studia/kraj-zlinsky/vsetin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Zkus http://elposvse­tin.cz/aktuali­ty-nabytek/75-vyroba-nabytku-hanak.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Překvapuješ, Kelte. Od Tebe bych nečekal, že hledání nezvládneš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Edison: ty hledání nezvládáš vůbec… Tak schválně: zkus někdy skutečně odpovědět! Když na to nemáš, tak se tady na to raději vy…

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ale no tak… Už jsem sem dal tolik odkazů na nalezený věci… A to i na takový, na který nikdo jiný, ani ty, Kplere, neodpověděl. Přitom stačí jen nepatrná slova do vyhledávače. Nakonec… na tom není žádný umění. Já holt mám na víc. Ty sám jsi proti paušalizaci, tak proč to děláš teď, hmmm???

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Omlouvám se za svoji kritičnost vůči tobě, ale tvůj přístup mě vyloženě montuje. Když nemáš ochotu dát odpověď, nebo na to nemáš, tak proč máš ty urážející komentáře? Na gůglu to mám za pár vteřin a tak. Podle tvé filozofie je tenhle web zbytečný, protože si vše můžeš vygůglovat. Takže by se mohl klidně zrušit, že jo. Tohle je web, kde se kladou otázky, na které by se mělo co nejlépe odpovídat. Což nezvládáš, většinou. Samozřejmě taky používám odkazy, většinou s vlastním komentářem a používám je proto, abych dodal na své odpovědi důvěryhodnosti, i když znám odpověď i z vlastní hlavy. Ctím tak i pravidla a kodex tohoto webu, který přímo vyzývá k citaci zdroje. Nevím, jestli jsi vůbec pochopil tento web a zda sis pravidla a kodex vůbec přečetl. Rozhodně nejsi žádný blb a máš velké znalosti, ale zkus víc odpovídat na otázky a ne deklasovat jiné účastníky.

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Proč je Petra tak ohodnocena, když v odkazu není jediná firma z okresu Vsetín? To plácáte palec jen proto, že odpověděla první, i když blbě? Ne, že bych ji body záviděl, ale více čtěte…

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek