Avatar uživatele
Pavel1212

Kde najdu dokument z Wordu, když není na ploše?

Kde najdu dokument z Wordu, když není na ploše?
Popř. jestli jsem ho dal do koše a ten pak někdy vysypal, tak šlo by to někde najít? Nevíte jak takový soubor "zachránit"?
Díky za odpověď :-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst před 4107 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Nebo klasicky přes Win hledač: menu Start - Hledat. Dá se tam nastavit i rozšířené hledání, kde stačí zadat jenom kus textu ze samotného dokumentu, nemusíte ani znát název...
Pokud to bylo v koši a ten se vysypal, TEORETICKY to zachránit jde speciálníma programama - dobrá je prý třeba Recuva nebo Restoration (http://www.slunecnice.cz/… nebo http://www.slunecnice.cz/… . Má to jedinou zásadní podmínku - to místo, kde byl smazaný program uložený, se NESMÍ přepsat něčím dalším. Není průšvih, když vysypete koš a pak si uvědomíte, že jste to nechtěl. Průšvih je, když pak půl roku pokračujete v práci, ukládáte nové soubory a PAK vám dojde, že jste před půlrokem smazal něco, co by se teď hodilo. Taková věc je nenávratně pryč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tuCZek

Pokud jste koš vysypal tak už asi nic nezachráníte.
Jinak otewvřete Word a klikněte na ikonu office a ukáže se výběr posledních dokumentů,popřípadě podle názvu jak jste soubor pojmenoval v průzkumníkovi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Pozdě honit bycha, ale ukládat dokumenty na plochu není moudré. Od toho už máte systémem vytvořenou složku Dokumenty, od které si můžete dát na plochu a do nabídky Start zástupce. Když si omylem smažete zástupce, nic se s daty nestane, navíc celou složku můžete snadno zálohovat. Jestli jste na počítači nepracoval dlouho od vysypání koše, určitá šance pro záchranné programy by tu byla. Obecně se ale záchrana dělá na jiný, než zachraňovaný disk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Pokud není zlikvidovaný, může se někde, mrška, skrývat. Já bych nejdřív hledal v dokumentech, proč by měl být zrovna na ploše?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Nevim, jak je to v novych Officech, ty jsem si nikdy neoblibil. Ale "stare" vam nabidnou moznosti naposledy otevrenych dokumentu, kdyz si otevrete Word, date v nabidce "Soubor", tak se vam zobrazi nekde dole i naposledy otevrene soubory a cesty k nim.

Pokud pouzivate nove wordy a neni tam tahle moznost, pak pokud vite, jak jste si to pojmenoval, klasicky pres vyhledavani to zkuste najit.

A pokud to nenajdete a budete vedet, ze jste ho smazal a je to skutecne neco duleziteho, tak nejaky program na obnovu dat ( http://novinky.enachod.cz/… ci http://www.zachrana-harddisku. cz/… )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
2125

to je jasny ze to jde zkuste treba soft recuva http://www.piriform.com/…

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet