BELA81

Můžu vyhledat email který byl smazán a v koši už není?

Odpovědi
Braník

zkuste napsat administrátorovi schránek na vaší email.schránce,ale moc šancí si nedělejte

badisko

Ne nejde to neni to technicky mozne …teda na seznamu …a jakej mas meil ?..u koho seznam..centrum ..atd..

Bedy

Pokud si poštu spravujete přes nějaký poštovní program typu Windows Mail, Mozilla Thunderbird, tak by tu možná určitá šance byla – stačí odpojit disk z počítače, zapojit ho jinam a tam spustit program na obnovu již smazaných dat, třeba Recuva.
S Vaším diskem jinak nepracujte, anio nezapínejte počítač, nic. Ono při startu počítače a během jeho používání se data různě vytvářejí a mažou, mohlo by se stát, že by to přepsalo ten email, a ten yb pak při obnovení nemusel být čitelný nebo by se ani nemusel obnovit vůbec.

Pokud si schránku spravujete standardně přes webové rozhraní v internetovém prohlížeči (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox apod.), tak tam jedině poslat poskytovlai schránky žádost, ale pochybuji.
Doplňuji:
mosoj: Opatrně s tou neomezeností – neomezená je co to počtu bajtů, ale co do počtu kusů emailu je omezená na 30000 emailů u Seznamu.

A není to jen na Seznamu, ale vlastně všech free poskytovatelích, jen se o tom neví a zjistit to je u některých poskytovatelů problém.

Jinak nastavení, aby se zanechávala kopie zprávy na serveru je určitě dobrá věc, co kdyby náhodou 🙂

mosoj

Z otázky vyplývá že snad používáte poštovního klienta. Předpokládám že mluvíte o koši v počítači.

Pokud to tak je a máte domovskou stránku Seznam, tak je naděje že vám email
zůstal ve schránce na Seznamu. Schránka na Seznamu je datově neomezená, ovšem ve vašem poštovním klientovi musí být nastaveno že požadujete aby kopie emailu zůstávala ve schránce na Seznamu.
Pokud ovšem spravujete emaily přímo na Seznamu tak to asi již nedohoníte.

Osobně emaily stahuji do kompu do poštovního klienta a kopie nechávám na Seznamu, vůbec je nemažu, právě proto kdybych se někdy potřeboval podívat zpětně. Jak říkám schránka Seznamu je datově neomezená takže jich tam mám pěkných pár tisíc !!!!