Ryboun

Kde najdu dobrého dobrého zubaře?

Mám takovou otázku víte už dlouho hledám nějakého dobrého zubaře který by odvedl svou práci dobře a poctivě zatím jsem nenašel žadného zubaře který by mi pomohl. Já totiž měl zubaře ale ten svou práci odvedl špatně a navíc mi ještě vynadal, a to byla moje poslední kapka tak jsem se odešel abych našel jiného ale stejně mám pořád strach si ho najít víte protože to co jsem si zažil je hrozné a navíc mám zubní kaz. a já se vás chci zeptat poradíte mi nějakého dobrého zubaře který by se ke mně choval dobře a svou práci dobře odvedl. Jinak pro přípomínku odpovědět může samozřejmě i rodina pokud máte rodinu a chodíte k němu celá rodina tak mi taky odpovězte. děkuji

Odpovědi
hippeace

Znám super zubařku v Sokolově a jednu která taky není špatná (je hrubá, ale pokud najde kaz tak ho umí opravit – bohužel má občas problém ho najít) ve měste Teplice v čechách, ale ono stačí když ten zubař má plno, v tu chvíli je to dobrý zubař (doslova dobrý – takže za tři minimálně) pokud vás vezme bez problému tak asi není moc dobrý a lidé od něj odcházejí ;)

anonym

nenašel jsem ho od roku 1989. ten první byl možná dobrej, ale čekat několik hodin po objednacím čase a nakonec se na mě ani nedostalo, mě poslalo dále. pak jsem chodil k nové zubařce, ke které chodila celá naše rodina ze strany ex. vše nekvalitní a drahé. pak jsem zkusil štěstí v Praze, stomatologická klinika, mladý zubař pod dohledem ukrajinské zubařky. předražená nekvalitní práce. teď to neřeším a až to přijde, tak si to nechám vytrhat a nasadím plastové upíří zuby ze socialistické pouťové střelnice.

Elissskaaa

Můžu moc doporučit zubaře v Ostravě: http://zubni.im­plantaty.net/in­formace/kontak­ty.html. Který je opravdu pečlivý, nic u něj nebolí a ordinaci má krásnou moderní.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.