afro.minerva

Kde na internetu sehnat malý gobelín?

Na chodbě máme dost nevzhledná dvířka od pojistek. Chtěli bychom je nějak zakrýt, ale vzhledem k tomu, že panty vystupují nad úroveň okolní zdi, tak nemůžeme na toto místo pověsit nějaký obraz. Rodice mého muže mají na tomto místě ručně tkaný gobelín, který se těm pantům dobře přizpůsobí.

Hledala jsem všude možně na internetu. Dokonce jsem i našla stránku s ručně tkanými gobelíny, ale jednak byly moc velké a navíc také hrozně moc drahé.

Scháním tedy gobelín ve velikosti tak 70×50 cm a pokud možno už hotový, protože jako pro matku malého dítěte je pro mě docela problém něco ručně tkát. Byla bych ráda i za nějaký trochu hezčí motiv. Přece jenom to bude viset na zdi.

Odpovědi
hanulka11

Nevím z kterého města pocházíte ,ale zkuste se podívat na tuto stránku http://www.go­ogle.cz/search?q=chr%C3%­A1n%C4%9Bn%C3%A9+d%C3%A­Dlny+v%C3%BDrob­ky&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=nejgTNnuN­ZHvsga_y9TACw kde jsou chráněné dílny – u nás prodávají různé výrobky ,třeba zde najdete co potřebujete.