T HQ

Kde mohu opravit boty značky Redwing?

Mám jedny páry Redwing bot už asi 3 roky. Používal jsem je do školy, práce a pro volný čas. Ale každé kožené (i nekožené) boty jednou potřebuji opravu. U mých se odloupl podešev od zbytku. Proto bych se chtěl zeptat, kde v česku a konkrétně v Praze najdu servis pro tyhle drahé boty. koukal jsem se na internet no a nevím si rady. Jenom pro BTW, koupil jsem je na DenimHeads.

Předem děkuji.

Odpovědi
marci1

Jediný autorizovaný servis americké obuvi Red Wing pro Československo: 🙂
https://www.ben­hrubes.cz/ser­vis-red-wing

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.