Conchus

Kde mohu koupit hru maryáš (nejlépe licitovaný) na CD (nemám internet)?

Odpovědi
Alesh

Licitovaný maryáš neznám, jen licitovaný mariáš. 🙂
Pokud ti jde o to druhé, tak zjevně internet máš, jinak bys sem těžko mohl napsat. 😉
Hraní mariáše offline, tj. proti dvěma počítačovým hráčům je ztráta času, buďto ti dva hráči hrají blbě nebo čumí tobě do karet nebo obojí. Jediné dobré a zábavné hraní je s živými hráči, ať už na živo nebo přes net. Doporučuji bezplatný server, viz zdroj.
Internet do mobilu nebo, kde chceš ten mariáš hrát, pořídíš za pár korun.

Zdroj: http://www.ma­riasnik.cz/

anonym

https://www.slu­necnice.cz/sw/beche­rovka-marias/
pokud internet nemáš stačí zajít k nejbližší wifi nebo do internetové kavárny kde si jej z uvedené adresy stáhneš na usb flash a doma můžeš instalovat a hrát už bez připojení …

logicky to ale není hra proti živým hráčům a tím to výrazně ztrácí na hratelnosti

Alesh

mariáš

Od : Conchus
Komu: Alesh
Před: 8 hod
Smazat

Hlavně, že ses vykecal, aniž bys věnoval pozornost otázce. Ta otázka byla v zastoupení, atd. …

Tak ji v zastoupeňý vyřiď!