zjentek

Kde mně udělají silikonovou pannu podle obrázku (aktu) přítelkyně?

Plus jsem schopen detailně dodat všechna potřebná data/rozměry.

Odpovědi
aliendrone

Bože, ty jsi chlívák hodný Keplerovy památky! 😉 😄

Obávám se, že NIKDE (ať již dodáš obrázky „jak na to“ či nikoliv). Maximálně dojde ke škvaření silikonu, ale o udělání silikonové panny NEMŮŽE BÝT ŘEČ ani kdyby ses transformoval na šicí stroj! 😁

seraphico

Jakože by obšlehli tvou nafukovací pannu? A důvod? Vždyť je skladná, můžeš si jí brát na dovolenou, spát na ní, nafukovat velikost čehosi podle potřeby, …
Silikon je u tebe prostě krok zpět, tak neblbni a važ si toho, co máš. 😜

elkon

Chocholoušek už volá.

led

Chcete si obliecť druhú kožu? 👀
Na internete isto nájdete rôzne návody na výrobu silikonového odtlačku. Vytvorte si odtlačok priateľky. A ďalej postupujte podľa nájdeného návodu.
Nezabudnite sa tu podeliť o vaše praktické skúsenosti. 😁😁😁