dust8

Kde mimo koprové omáčky používáte kopr?

Nejlepší odpověď
annas

Při nakládání okurek.

Čerstvým koprem sypu uvařené brambory, případně dávám do bramborového salátu, pokud je čerstvý kopr na zahradě.

Mám ráda jeho vůni.

Ještě jsem si vzpomněla na polévku kulajdu. I do ní dávám kopr, stejně jako do koprové omáčky, někdy ji dělám se sušenými houbami.

Další odpovědi
Drap

Do celé řady pokrmů. Do některých polévek, při nakládání sladkokyselé zeleniny, při nakládání zelí a podobně.A na rozdíl od jiných mám rád i tu koprovku.

tatanka

Kulajda, studené omáčky, okurkový salát s koprem a česnekem atd. Mám dojem, že i ukrajinský boršč je s koprem.