vojta@super

Kde mám koupit šimpanze

Dobrý den.Zajímalo by mě jestli se dá koupit šimpanz a kde.
Doplňuji:
A za kolik?

Nejlepší odpověď
venkovan

To samé co jsem napsal ke koupi lva. V hračkářství, protože pokud nevíte kde šimpanze koupit, tak nejste schopni se o něj postarat. S ohledem, že se jedná o druh organismu zapsaného do systému CITES, tak prakticky nikde. Šanci mají jen některé právnické a fyzické osoby které dokáží a prokáží splnit podmínky pro chov.
Pokud chcete černý trh – je to vaše volba

Další odpovědi
hanulka11

V Praze – Holešovicích ve zverimexu jsem viděla v prodeji opičku.Ale šimpanz to nebyl , byl to menší druh opice. Ale nejspíš by ti tam poradili ,kam se obrátit./myslím všeobecně ve zverimexu/
Doplňuji:
zde si prohlédni kolik stojí http://www.xa­ge.cz/nej/nasi-drazi-milackove/

anonym

Mno,zítra si spoustu lidí koupí opici.Zeptej se jich kde k ni přišli.:-D

Domka

zkuste se zeptat v zoo