Mousinek

Které zvíře je nejchytřejší?

Nejlepší odpověď
mojitek

zatim dle vedcu je to simpanz.Ale jde o to jak je mysleno „nejchytrejsi“.
PS : papousek pouze vydva zvuky-napodobuje,a v zadnem pripade je neumi "logicky"vyuzi­vat bože..

Další odpovědi
hanulka11

Řekla bych předchůdci člověka-

myšpulín

Papoušek – dokáže se naučit lidská slova, porozumět jejich významu a logicky je používat.

Andy.vlk

Myslím, že by to mohl bý šimpanz, ale slyšela jsem že i delfíni jsou velice inteligentní.