jana91

Kde legalne stahnout Windows 10? Mam legalni Windows Vista.

Ahoj, kde mohu legalne stahnout Windows 10? Mam legalni Windows Vista, popripade jsem schopna nainstalovat si zkusbeni verzi Windows 7 nebo 8.
Predem vsem dekuji za odpovedi a nazory.

Odpovědi
brillant

Koupit, upgrade zdarma je podporován jen z Windows 7 nebo Windows 8.

gecco

S Vistami máš, pravděpodobně, dost starý i hardware – o W10 na něj neuvažuj…
😉
Až tento doslouží, kup si nový počítač – rovnou s ´desítkami´.

led

Legálne si môžte stiahnúť ISO súbor zo oficiálnej stránky microsoftu, ale pri inštalácii operačný systém musíte mať zaplatený.
Bezplatne je možno len do rok od vydania oficiálnej werzie Windows 10 tj. do leta 2016 z verzií Win7, Win8, Win8.1

anonym

Brillant nemá pravdu,upgrade jde i z 8.1 niček.
Pokud si budeš kupoval nový pc,kup si s win 8,1 a na desítky raději zapomeň.
Věř mi.