polak

Windows Vista na XP

Mám notebook Windows Vista Home Premium.A chtěl bych to předělat na Windows XP ale nemám cédéčko šlo by to nějak.Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
a nejde to stáhnout z netu

Odpovědi
Michal Kole

Koupit si downdrage, ale nevím zda se to ještě prodává
Z netu to stáhnout je nezákonné. Ptal jsem se přímo na Microsoftu

anonym

je legalni downgradovat na XP pokud mate vistu .. microsoft tohle umožnil protože lide o vistu nestali a houfně žádali downgrady … je to zdarma, nic neplaťte, viz tento článek http://pctunin­g.tyden.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&task=view&id=8842&I­temid=67