EG98

Kde koupit normální cigarety (bez varování a nechutných obrázků)?

Doporučil by mi někdo, odkud bych si koupil klasické známé značky cigaret, ale bez zdejších doplňujících obrázků a varování? Nějaký zahraniční e-shop? Kuřák nejsem, ale rád bych si tuto věc z recese pořídil.

Nejlepší odpověď
Ametyst

V Pákistánu.

Další odpovědi
Filip84

To bys si musel dojet do rozvojové země (např. KLDR) in personam, tam si koupit celními dohodami povolené množství a osobně si to převézt přes hranice, protože jakmile to dorazí online na naše území, Ty nemáš oprávnění k dovozu tabákových výrobků a celní správa Ti to zabaví a zničí.

Ale je možnost koupit sběratelské krabičky od cigaret, nebo i celé krabičky cigaret, na aukru, přes bazoš etc. etc. To aukro jako docela funguje, akorát ta cena je vyšší. Ale, zase, než jezdit na vejlet někde do KLDR, Afriky či střední a jižní Ameriky, taky možnost, pokud to nechceš kouřit a nespěcháš na to.

Kazatel

Zkus na Ukrajině.

Millisek

Já jsem právě proto přešla na elektronickou cigaretu a je to vyřešeny :) zkus kouknou na vapoo.cz tam si podle mě musí vybrat naprosto každý ;)