m.a.t.e.s

Máte zkušenosti s elektronickými cigaretami?

Zvažuuji koupi z www.e-cigarety.cz, ale ještě s tím nemám žádné zkušenosti. Piště zkušenosti prosím.

Nejlepší odpověď
anonym

Viz 403 odkazů:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=elektronic­k%C3%A9%20ciga­rety

Další odpovědi
www

Proč ti nestačí starří odpovědi? Lenost, nebo neschopnost?
Doplňuji:
Doktore, byls rychlejší, ale já jich zato našel míň ☹.
Než to vyťukámh děs běs 😁.

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Elektro­nick%C3%A1%20e-cigareta

iceT

Kromě odkazů na starší odpovědi přihodím svou zkušenost…
Mám ji skoro 4 měsíce,kupuji si spíš ty sladké náplně(káva,ti­ramisu,ananas,čo­kokrém,vanilla capuccino,chtěla bych teď nově zkusit banán).Po dvou týdnech e-kouření jsem zkusila potáhnout z klasické cigarety a ten hnus v puse,to bych přirovnala k žužlání sto let staré rohožky vymáchané v hnoju,blééé.Takže dokud budu mít nabitou baterku a dost náplně,ke klasice se nevrátím,snad jedině v nouzi.
Náplň jedině od Liqua nebo Dekang,jiné nemám ověřěné,koupila jsem jednou E-juicy Capuccino a to mi dodnes straší doma a nikdo to nechce.Můj tatík se na to dal taky a nemůže si vynachválit,soused s e-cigartou běhá po světě víc než rok a jaký to byl čadič(60 cigaret denně).
Takže moje zkušenost jedině pozitivní.

Michal Kole

Nejlepší je nekouřit.

anonym

No, to musí být velký džob – když si zadáš e-cigarety do vyhledávače, nabídne se Ti jich celých 10 stran. Řekla bych, že to bude tolik názorů, že je ani nebudeš chtít všechny znát.

jwood

Ha, Stála litr. Dobrá koupě. Náplně pět set. Skvělý. Baterky nabitý ahorá na pokouřeníčko. Nečoudí to,nechutná to.Nefunguje to. Po půlhodině bafání jsem si zapálil normální cigáro a to bylo žůžo. Takže takovej krám už nikdy.

Razza

Teď už to koupíš i levněji. Kámoška kouří eGo-K (někde tomu říkaj něco CE4+ verze 2) a kdo šetří a nechce celej kit (kde jsou 2 e-cigarety), tak může prej koupit i nějakou základní sadu za něco přes tři kila. Co se týká vůniček, tak občas jsem z ní omámená jak po návštěvě doupěte báby kořenářky, klasický Marlboro asi není IN a ta furt čudí višeň, čokošku, vanilku apod. Prej je nejlepší mít stálýho dodavatele, nakupuje na www.-pda-prislusenstvi.cz (já tam nakupuju taky, ale ne e-cigaretu, ale občas nějaký díl na mobil a tak).