Avatar uživatele
BEAES

Kde jste byli 17.11.1989?

Jak jste tento den prožívali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BENYTA, aramah, Elk, anonym před 4905 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Bylo mi 16 chodila jsem do druháku, zatáhla jsem školu a byla se svým klukem, šli jsme se kouknout, ale jen na chvíli. Takhle jsem nechodila do školy cca týden, pak jsem z toho doma měla pěkný průšvih,,rodičům jsem tvrdila, že chodím do školy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Byly mi čtyři roky, byla jsem doma a motala se pod nohy rodině při shonu při chystání babiččina pohřbu. Ten byl 19. listopadu a naši až ten večer asi po týdnu měli čas konečně zapnout televizi – a nestačili zírat. Dalšího rána jel táta do Rakouska na služební cestu a když po nich rakouští celníci na hranicích nechtěli pasy, usmívali se a ukazovali jim zdviženýma prstama V na znamení vítězství, došlo mu, že to asi fakt je definitivní.
Mimochodem, rodinnej talent k unikání zásadním dějinným událostem jsem podědila i já :o) v době Interntu a mobilů jsem dokázala až 12. září 2001 s údivem zaregistrovat, že se předchozího dne stalo něco sakra vážnýho. A to jsem normálně chodila do školy a běžně fungovala. Jsem zvědavá, co budou jednou ignorovat moje/bratrovy děti…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Možno vás prekvapím, ale normálne som pracovala. Dokonca aj v ďalšie dni. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Byla jsem doma,koukala na tv.A počítala kolik mě bude až až… Tu bude ta země neomezených možností…A jsem spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

V práci. Někdo stávkoval, já ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

To si pamatuju, byl jsem v práci na ranní a jinak potom při TV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Toho večera jsem byl s přáteli v restauraci.Až v sobotu, kdy se konala burza s gramofonovými deskami jsem se dozvěděl plnou pravdu co se skutečně odehrálo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Bylo mi neco pres 13,byla jsem v 8.tride ZŠ a zrovna jsem mela nastipnutou klicni kost,takze do skoly jsem nechodila.Velkou zmenu jsem nijak nepocitila,vzpo­minam si,ze ve skole jsme soudruzce ucitelce najednou zacali rikat pani ucitelko,a trochu pozmenilo ucivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Coby žák třetí třídy ZŠ jsem se vracel autobusem (pamatuju si, že měl SPZ PS 69–78 🙂 ze školy v přírodě. Ještě den předtím nás soudružka učitelka učila písničku o tom, jak balalajku Aljoša zrobil 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Byla jsem doma , sledovala jsem událost v televizi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Já jsem koukala na televizi a chystala se slavit narozeniny…
Jéžiš, už ani nevím kolikáté…
No, ale prožívala jsem to, to jo.
Čekala jsem, že se něco bude dít a že bude líp…!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Byla jsem tenkrát v práci a myslím,že mi vůbec nedocházelo co se děje.Všichni o něčem mluvili a byli hrozně důležití,ale mě se to nějak netýkalo.Na víc vedení zahlásilo,že kdo opustí pracoviště ,tak dostane výpovědˇ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Antonín

Jó, to já jsem byl ještě na houbách, přátelé… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

já byla na houbách ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

V odpovědích jsem narazila na větu, která mě docela překvapila a zajímalo by mě, jestli s ní souhlasíte i vy ostatní…

„Čekala jsem, že se něco bude dít a že bude líp…!“
Mili, opravdu si myslíte, že je dneska hůř než tenkrát? :o(
Vždyť se podívejte kolem sebe… většina z nás má auta, má velké televize, jezdíme na dovolené do zahraničí, děti můžou studovat. Města jsou opravená a pěkná, můžeme komunikovat se světem…
To bylo tenkrát opravdu líp? V čem, prosím vás?

před 4905 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Terryle souhlasím, já bych neměnila ani náhodou.

před 4905 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Dík za podporu :o)
Jinak já to neřekla úplně přesně, nebo spíš tou poslední větou jsem to převrátila. V něčem asi určitě líp bylo, ale když se to shrne, tak myslím, že dneska ta pozitiva určitě převládají…

před 4905 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek