zjentek

Kde jinak běžně přechováváte cennosti a cenné dokumenty, pakliže pravidelně využíváte úklidových služeb v domácnosti?

Třeba každý čtvrtek k vám domů přijede úklidová četa/servis, bez ohledu na vás, kde zrovna jste a co tam děláte (dovolená v zahraničí etc.).

Nejlepší odpověď
led

„Kdo mně najde mé cennosti dostane odměnu! Poctivému nálezci předem děkuji.“ Toto oznámení vítá návštěvníka mého bytu již při vstupu do bytu.

Další odpovědi
jirka F

Na půdě je moučnice a ve skříni je řetízek zlatej. Který dám jednou své nevěstě.

Ametyst

V zakódovaném kufru nebo v trezoru.

Drap

Uklidová služba nechodí, přesto tyto věci uchovávám v trezoru.

cappuccino

Rika se: duveruj ale proveruj! Nikdy bych nenechala uklidovou cetu v prazdnem baraku. To si muzes spocitat, ze vlezou vsude!!
Ja i pred remeslniky schovavam zlate retizky, co mi visi v koupelne ve skrince!
Ztrata se pak tezko dokazuje!
I drahe naradi zamykame, protoze to si remeslnici moc radi vymeni za to svoje! Jakoby omylem.

aliendrone

Chjo, zjentku, zjentku. 😕

Nebýt toho, že vím, že jsi duše čistá (pokud tedy odmyslím ty megatuny sprosťáren a prasárniček)… 😉 😁

Napadlo tě někdy, že existují i takové typy osobností, u nichž položením takového dotazu vyvoláš neukojitelný zájem o VLASTNÍ osobu? A potažmo bude nevyhnutelně následovat jejich návštěva, kterou BUDEŠ MUSET akceptovat (včetně pilníku a kleští na zuby pro usnadnění komunikace)? 😉 🙂

zjentek

Jirka → 😅

Led → 😂

Koflík

trezor, kam jinam bych měl dávat cennosti?

zjentek

To já nevím, Koflík!