Avatar uživatele
zjentek

Kde jinak běžně přechováváte cennosti a cenné dokumenty, pakliže pravidelně využíváte úklidových služeb v domácnosti?

Třeba každý čtvrtek k vám domů přijede úklidová četa/servis, bez ohledu na vás, kde zrovna jste a co tam děláte (dovolená v zahraničí etc.).

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 276 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

„Kdo mně najde mé cennosti dostane odměnu! Poctivému nálezci předem děkuji.“ Toto oznámení vítá návštěvníka mého bytu již při vstupu do bytu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Na půdě je moučnice a ve skříni je řetízek zlatej. Který dám jednou své nevěstě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

V zakódovaném kufru nebo v trezoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Uklidová služba nechodí, přesto tyto věci uchovávám v trezoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Rika se: duveruj ale proveruj! Nikdy bych nenechala uklidovou cetu v prazdnem baraku. To si muzes spocitat, ze vlezou vsude!!
Ja i pred remeslniky schovavam zlate retizky, co mi visi v koupelne ve skrince!
Ztrata se pak tezko dokazuje!
I drahe naradi zamykame, protoze to si remeslnici moc radi vymeni za to svoje! Jakoby omylem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Chjo, zjentku, zjentku. 😕

Nebýt toho, že vím, že jsi duše čistá (pokud tedy odmyslím ty megatuny sprosťáren a prasárniček)… 😉 😁

Napadlo tě někdy, že existují i takové typy osobností, u nichž položením takového dotazu vyvoláš neukojitelný zájem o VLASTNÍ osobu? A potažmo bude nevyhnutelně následovat jejich návštěva, kterou BUDEŠ MUSET akceptovat (včetně pilníku a kleští na zuby pro usnadnění komunikace)? 😉 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Jirka → 😅

Led → 😂

Avatar uživatele
Koflík

trezor, kam jinam bych měl dávat cennosti?

Avatar uživatele
zjentek

To já nevím, Koflík!

Nový příspěvek