ReHu

Kde a jak zjistit situaci na Balkáně? Nejedná se nám o politiku, spíše o bezpečnost.

Příbuzný tam chce cestovat.

Odpovědi
Kepler

Když zadáš do vyhledávače heslo „bezpečné země“, objeví se spousta odkazů. Část z nich je ale od cestovek, takže tam můžeme o objektivitě s úspěchem pochybovat. Nicméně jedinou poněkud rizikovější zemí je Řecko, tam pobíhá spousta migrantů mimo tábory. Objektivnější se mi zdá níže uvedený odkaz.

Zdroj: http://svobod­neforum.cz/ma­pa-ktere-zeme-jsou-nebezpecne-a-ktere-bezpecne/