qwert7

Poradíte, pokud máte nějaké zkušenosti s cestováním po Balkánu?

Cestování po Balkánu

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Dobrý den,
chci se zeptat nějakého zkušeného cestovatele, zda má někdo zkušenost s cestováním z bosenské Tuzly do srbského Bělehradu, popřípadě zda neví o nějakém vhodném spojení do Bělehradu. Děkuji

Odpovědi
Arne1

Chtělo by to upřesnit. To chcete cestovat veřejnou dopravou ?
Pokud ano, tak jako vždy poradí strýko Google. Mně to našlo například toto spojení:
https://bustic­ket4.me/EN/2089-1213-132-0-0/0-1/Tuzla-Belgrade/30-05-2019