Anetaj

Kde bych v tuto dobu sehnala levné černé lodičky?

Nutně nějaké potřebuji. Jsem z Prahy a rozhodně nikam z města nepojedu. Potřebovala bych levné a nejlépe černé, ale kdyby nebyly černé tak nevadí, nějaká ta kvalita by se dala i oželit, ale hlavně ta cena.

Nejlepší odpověď
anonym

Na Aukru ?

Další odpovědi
fcoop

V tuhle dobu? V Praze? Vietnamci ještě nebudou mít zavřeno. Chtěla jsi levné,že?
Problém – nevím odkud z Prahy.
Se zárukou – v Tescu. Ale jak to je s cenou nevím,už jsem si lodičky nekupoval – ani nepamatuju.

myšpulín

Věřím, že v některé z obuví je koupíte. Co třeba v Deichmannu? Tam mají velký výběr bot a nemají boty drahé (nevím, jaká je pro Vás představa levných bot).

ClaudinQaXxX

humanic. :)