coopernik

Kde bych měl zveřejnit své jasnovidecké předpovědi pro rok 2023 na internetu?

Požadavky:

  1. Velký a rychlý dosah (vycházím z toho, že nikdo přece nebude v budoucnu vyhledávat předpovědi, které se už staly)
  2. Serióznost bez kompromisů (potřebuji platformu kde nevznikne spor o tom, že jsem své jasnovidecké vize napsal nebo upravil až poté co se události staly, ale že jsem je skutečně předpověděl)

Odpovědi
elkon

Takových bylo a kde jsou dnes…koho to zajímá?

Ametyst

Na Twitteru a YouTube.

Kelt

Domluv se s notářem, sepište to, někam to dej a mně můžeš poslat vylosovaná čísla ve Sportce na několik příštích týdnů, když všechno víš.

hesterbrown4

Příspěvek smazán administrátorem.

hesterbrown4

Příspěvek smazán administrátorem.

hesterbrown4

Příspěvek smazán administrátorem.

hesterbrown4

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Coopernik nenech se znechutit odpovědmi Elkona. Je to proruský troll. Pod jeho nickem se pravděpodobně skrývá S. Mitrofanou.

elkon

zjentek – ubožáku, víc už netřeba, stačí tvé ostatní bláboly z minula.

zjentek

…Zkus TikTok, YTshorts…

zjentek

…Nebo založit vlastní platformu vejce vejci TikToku ovšěem s nekompromisním nastavením času o délce 23s.