Lleni

Kamarádky ve škole si nečistí zuby .. Jak jim to mám říct ? Jedna taky kouří a i to jde dost cítit.. Je to strašný

Nejlepší odpověď
hanulka11

Normálně jim řekni proč si nečistí zuby, že je to hrozné a že to všichni cítí. Je to hrůza – to snad není možné, že v dnešní době nemá člověk základní návyky

Další odpovědi
iceT

Pravidelně jim nabízej žvejkačky nebo tic tak,třeba jim to dojde…

venkovan

Pokud si nečistí zuby, tak si jen zadělávají na celkem vysoké finanční ztráty, které později budou platit za ošetření zubů. Ona všechna sranda končí, když za korunky a další opravy zubů se platí v tisících a desetitisících korunách.
Na druhou stranu – děvčata si třeba zuby čistí, ale mohou mít nemocnou ústní dutinu, takže dech mohou mít již zkažený. Takže by měly navštívit zubaře.
A kouření cigaret – co si ta kamarádka potřebuje dokázat, že kouří? V době, kdy se všeobecně již ví, že kouření zdraví nepřidá, tak to kouření o té dívce lecos vypovídá.