Deniss

Kamarádka má asi roupy,chtela sem se zeptat co mi budou dělat u doktora ?

Nejlepší odpověď
Terryle

Pokud je vážně má (pozná se to, že ji hlavně večer a v noci svědí díra do zadnice a jdou ven malí bílí červíci – měli by být vidět např. když půjde v noci na záchod a podívá se na hnědej výsledek) , může si klidně sama koupit v lékárně sirup. Jmenuje se to Pyrvinnium, je bez předpisu. No a k tomu platí všecko hooodně pečlivě mýt – ruce a jídlo.

Další odpovědi
Drap

Zeptá se , popřípadě udělá výtěr a předepíše sirup, který si sama můžete koupit v lékarně.

venkovan

Musíš jíst česnek, Třeba jjogurt s česnekem, mléko s česnekem, maso s česnekem a roupy dostanou roupy a utečou.
Jinak si z toho hlavu nedělej – stačí se blbě „otočit“ na ulici, a z psích či kočičích výkalů se nějakém roupík může stěhovat do lepšího bytečku..