mikik

Proč se doktoři ptají na vzdělání?

Dobrý večer.Mě by zajímalo proč přijdu k doktorovi a ptá se mě jaké mám vzdělání.Nechápu k čemu jim to je?Jestli mě budou léčit nebo ne? Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Možná proto aby věděli,na jaké úrovni se s tebou mají bavit!

Další odpovědi
Damiana

Mě se ještě nikdy lékař na vzdělání neptal. Možná dříve, dorostový – na to, co studuji, ale jinak jsem se s tím nesetkala. Sice nechápu, jak to souvisí s vyšetřováním, ale nějak by mi to asi nevadilo.

roxy52

Když budeš hloupější,než doktor,tak si může hrát na kapacitu.

KdoSiOdJinud

Když se mě lékař zeptá co studuji, předdpokládám, že ho zajímá rizikovost oboru a tak :)

stela

Tak pokud ještě studuješ tak se tě ptá kuli tomu jak máš náročnou školu.Jako se ptají pracujících kde dělaj.Vše souvisí nějak s léčbou,není na tom nic divného.

Pepina7897

Dobrý den, jedním z nich může být, že se snaží lépe pochopit vaše zdravotní potíže. Základní informace o vašem vzdělání můžou pomoci určit rizikové faktory spojené s vaším zaměstnáním. Každopádně, lékaři jsou tu proto, aby nám pomohli, a vaše vzdělání nemá určitě vliv na kvalitu péče, kterou dostanete. Mně nedávno pomohl online praktický lékař Hradec Králové s mým zdravotním problémem.