Avatar uživatele
mikik

Proč se doktoři ptají na vzdělání?

Dobrý večer.Mě by zajímalo proč přijdu k doktorovi a ptá se mě jaké mám vzdělání.Nechápu k čemu jim to je?Jestli mě budou léčit nebo ne? Předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? M@XeLL, Syd, hanny 2 před 4450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Možná proto aby věděli,na jaké úrovni se s tebou mají bavit!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Mě se ještě nikdy lékař na vzdělání neptal. Možná dříve, dorostový – na to, co studuji, ale jinak jsem se s tím nesetkala. Sice nechápu, jak to souvisí s vyšetřováním, ale nějak by mi to asi nevadilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

Když budeš hloupější,než doktor,tak si může hrát na kapacitu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Když se mě lékař zeptá co studuji, předdpokládám, že ho zajímá rizikovost oboru a tak :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stela

Tak pokud ještě studuješ tak se tě ptá kuli tomu jak máš náročnou školu.Jako se ptají pracujících kde dělaj.Vše souvisí nějak s léčbou,není na tom nic divného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepina7897

Dobrý den, jedním z nich může být, že se snaží lépe pochopit vaše zdravotní potíže. Základní informace o vašem vzdělání můžou pomoci určit rizikové faktory spojené s vaším zaměstnáním. Každopádně, lékaři jsou tu proto, aby nám pomohli, a vaše vzdělání nemá určitě vliv na kvalitu péče, kterou dostanete. Mně nedávno pomohl online praktický lékař Hradec Králové s mým zdravotním problémem.

Nový příspěvek