joey123

Kam vyhodit mramorové zbytky?

Máme plno zbytků od mramorových desek, třeba 30 × 60 × 5 cm, váha cca 100–200 kg, nevím kam to vyhodit. Prosím poraďte, díky.

Odpovědi
Alesh

Jestli to jsou takovéhle spíš větší kousky, tak bych to dal na bazar za odvoz, však on se někdo najde, komu se to bude hodit. Já jsem takhle rozdal kde jakou blbost, že jsem si říkal, že to nikdo nebude chtít. Ale to víš, zadarmo je zadarmo.

Edison

Jestli vyhodit, tak asi stavební suť. Jestli jsou desku třeba v celku a myslíte, že použitelné, zkusil bych je prodat na inzerát, nebo v aukci.

Kepler

Zbytků mramoru je škoda se zbavovat. Jestli máš aspoň předzahrádku, dá se využít i tam, záleží na fantazii. Jinak někomu darovat za odvoz.