Avatar uživatele
dust8

Kam si dáváte ručně psané vzkazy, poznámky, připomínky, abyste je měli často na očích?

Zajímavá 0 před 606 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Většinou vše co potřebuji si píši do diáře a ten mám stále na stole.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Buď na psací stůl, nebo ke klíčům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Všechno si píšu do kalendáře v mobilu,ten mam stale u sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Ručně psané připomínky si dávám třeba na dveře nebo na věci, u kterých se určitě zastavím. Jinak se většinou upomínám mailem, který sám sobě pošlu a který zůstane označený jako nepřečtený, dokud nevyřídím to, co jsem si do něj napsal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Nikam, protože je nemám. Já si normální věci pamatuju, jediné, co si „píšu“, tak jsou termíny – kdy jdu do práce, k lékaři, na rehabilitace, nebo třeba do kdy je potřeba opovědět odvolání atp., a to mám v terminálu v kalendáři, no a pokud si něco potřebuju poznamenat, tak v terminálu mám poznámkový blok, a s ohledem na to, že Zebra MC45 má resistivní display, tak v něj mohu psát poznámky i rukou, respektive, stylusem.

Mám tam třeba recept na solutio viridis nitentis spirituosa, anžto si ho nepamatuju:

Rp.
Viridi nitens 1.00
Tannini 5.00
Olei ricini virginale 1.80
Spiriti 96% 5.00
Collodii ad 100.00
Misce ut fiat solutio.

D. Ad vitrum operculatum fuscum.

S. Solutio viridis nitentis spirituosa. Neužívat vnitřně.

Nebo tam mám soupis, z čeho se dělá (americká) sekaná, protože si to taky nepamatuju:

maso 3 lb
salsa 1/2 lb
tuk 2 oz
bazalka
vejce 3/4 tuctu
emental 1/3 lb
cibule 2 lb

a podobné věci. Jinak nic 🙂

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Vzkazy nepíšu.
Poznámky, výpisky, recepty mám v šuplíku psacího stolu (než je zpracuji, vyzkouším a zapíšu, kam patří).
Návštěvy (lékař, kadeřnice a)j, narozeniny a jmeniny, které nemám v hlavě, do kalendáře. Půlroční, velký na boční straně lednice. Výjimečně upomínka v MT.
Výjimečně píši seznam na nákup. Strkám do kapsy nebo do taštičky s kartami (stále u sebe).
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KvidoD

Zásadně ukládám do telefonu i s upomínkou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek