dust8

Kam si dáváte ručně psané vzkazy, poznámky, připomínky, abyste je měli často na očích?

Odpovědi
Drap

Většinou vše co potřebuji si píši do diáře a ten mám stále na stole.

elkon

Buď na psací stůl, nebo ke klíčům.

Rocker

Všechno si píšu do kalendáře v mobilu,ten mam stale u sebe.

Justin1

Ručně psané připomínky si dávám třeba na dveře nebo na věci, u kterých se určitě zastavím. Jinak se většinou upomínám mailem, který sám sobě pošlu a který zůstane označený jako nepřečtený, dokud nevyřídím to, co jsem si do něj napsal.

Filip84

Nikam, protože je nemám. Já si normální věci pamatuju, jediné, co si „píšu“, tak jsou termíny – kdy jdu do práce, k lékaři, na rehabilitace, nebo třeba do kdy je potřeba opovědět odvolání atp., a to mám v terminálu v kalendáři, no a pokud si něco potřebuju poznamenat, tak v terminálu mám poznámkový blok, a s ohledem na to, že Zebra MC45 má resistivní display, tak v něj mohu psát poznámky i rukou, respektive, stylusem.

Mám tam třeba recept na solutio viridis nitentis spirituosa, anžto si ho nepamatuju:

Rp.
Viridi nitens 1.00
Tannini 5.00
Olei ricini virginale 1.80
Spiriti 96% 5.00
Collodii ad 100.00
Misce ut fiat solutio.

D. Ad vitrum operculatum fuscum.

S. Solutio viridis nitentis spirituosa. Neužívat vnitřně.

Nebo tam mám soupis, z čeho se dělá (americká) sekaná, protože si to taky nepamatuju:

maso 3 lb
salsa 1/2 lb
tuk 2 oz
bazalka
vejce 3/4 tuctu
emental 1/3 lb
cibule 2 lb

a podobné věci. Jinak nic 🙂

da ny

Vzkazy nepíšu.
Poznámky, výpisky, recepty mám v šuplíku psacího stolu (než je zpracuji, vyzkouším a zapíšu, kam patří).
Návštěvy (lékař, kadeřnice a)j, narozeniny a jmeniny, které nemám v hlavě, do kalendáře. Půlroční, velký na boční straně lednice. Výjimečně upomínka v MT.
Výjimečně píši seznam na nákup. Strkám do kapsy nebo do taštičky s kartami (stále u sebe).
🙂

KvidoD

Zásadně ukládám do telefonu i s upomínkou