Avatar uživatele
Frogman

Kam se podělo tlačítko NÁHLED při zadávání otázky?

Už je to docela dlouho, co jsem si toho všiml, ale do teď stále nevím, proč najednou zmizelo.

Nevíte někdo?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, jirka F, wendyX před 1941 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Náhled u otázky už není hodně dlouho. Také mně chybí.

I když otázku čtu, bohužel, chybu, zpravidla překlep, vidím až po odeslání celého znění.

Stejně je to tak i u odpovědí. Možná je to špatné zdůvodnění, ale byla jsem zvyklá číst texty jako celek, tedy vracet se zpět i dívat se dopředu. To zde nejde.

Někomu třeba příliš nevadí.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
wendyX

Velmi dobrá otázka, kterou jsem si také kladl hned od momentu, kdy toto velmi praktické tlačítko prostě ‚zmizelo‘! Až později jsem si uvědomil, že k tomu došlo tehdy, když zde byla zavedena ‚novinka‘- totiž možnost přiložit k otázce i OBRÁZEK!

Jak ukázal ale čas, tato vymoženost se ukázala jako značně diskutabilní (viz časté dohady o autorských právech, atd.). A navíc ani tato věc nebyla zcela ‚dotažena‘, protože není možnost obrázek při zadání ODEBRAT v případě, že bych právě při náhledu (který už není možný) např. zjistil, že obr. je příliš velký, neostrý a pod.

Takže já osobně bych uvítal, kdyby tlačítko NÁHLED se opět co nejdříve vrátilo! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Taky mi občas chybí.
Asi vedení usoudilo, že je zbytečné, když překlep můžeš 1× opravit 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Chýba už dlho, vlastne odvtedy, ako jeho priestor zaujal obrázok. Ale… jestvuje riešenie, ak píšete dlhší text.
1 – text si napíšte v notese
2 – po napísaní a kontrole, text skopírujte
CTRL_A
CTRL_C
3 – vložte do editačného okienka na stránke
CTRL_V
4 – odošlite.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Už jsem se tu na to před nějakou dobou ptala.
Možnost náhledu zmizela v souvislosti s přidáním
možnosti vložit k otázce obrázek.

Přesný důvod by mohl sdělit majitel:
info@odpovedi.cz

(Také mi možnost náhledu schází.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Frogman

@annas, přesně tak to mám i já. :)

před 1941 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Aspoň nejsem sama. 🙂

před 1941 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek