Frogman

Kam se podělo tlačítko NÁHLED při zadávání otázky?

Už je to docela dlouho, co jsem si toho všiml, ale do teď stále nevím, proč najednou zmizelo.

Nevíte někdo?

Nejlepší odpověď
annas

Náhled u otázky už není hodně dlouho. Také mně chybí.

I když otázku čtu, bohužel, chybu, zpravidla překlep, vidím až po odeslání celého znění.

Stejně je to tak i u odpovědí. Možná je to špatné zdůvodnění, ale byla jsem zvyklá číst texty jako celek, tedy vracet se zpět i dívat se dopředu. To zde nejde.

Někomu třeba příliš nevadí.

Další odpovědi
wendyX

Velmi dobrá otázka, kterou jsem si také kladl hned od momentu, kdy toto velmi praktické tlačítko prostě ‚zmizelo‘! Až později jsem si uvědomil, že k tomu došlo tehdy, když zde byla zavedena ‚novinka‘- totiž možnost přiložit k otázce i OBRÁZEK!

Jak ukázal ale čas, tato vymoženost se ukázala jako značně diskutabilní (viz časté dohady o autorských právech, atd.). A navíc ani tato věc nebyla zcela ‚dotažena‘, protože není možnost obrázek při zadání ODEBRAT v případě, že bych právě při náhledu (který už není možný) např. zjistil, že obr. je příliš velký, neostrý a pod.

Takže já osobně bych uvítal, kdyby tlačítko NÁHLED se opět co nejdříve vrátilo! 🙂

nyjono

Taky mi občas chybí.
Asi vedení usoudilo, že je zbytečné, když překlep můžeš 1× opravit 🙂

led

Chýba už dlho, vlastne odvtedy, ako jeho priestor zaujal obrázok. Ale… jestvuje riešenie, ak píšete dlhší text.
1 – text si napíšte v notese
2 – po napísaní a kontrole, text skopírujte
CTRL_A
CTRL_C
3 – vložte do editačného okienka na stránke
CTRL_V
4 – odošlite.

ivzez

Už jsem se tu na to před nějakou dobou ptala.
Možnost náhledu zmizela v souvislosti s přidáním
možnosti vložit k otázce obrázek.

Přesný důvod by mohl sdělit majitel:
info@odpovedi.cz

(Také mi možnost náhledu schází.)

Frogman

@annas, přesně tak to mám i já. :)

annas

Aspoň nejsem sama. 🙂