DailyDarling

Kam se píše na bublinkovou obálku adresa příjemce??

Ahojky prosím poradte mi.
Kam se píše na bublinkovou obálku adresa příjemce??Musí tam bejt i odesílatel??
Doplňuji:
A píše se pod zalepenou část nebo na druhou stranu??

Nejlepší odpověď
ReHu

Je přece jedno, zda je obálka bublinková nebo ne.
Adr.příjemce je vždy pravo dole.
Adr.odesílatele vlevo nahoře.

Píše se na líc. Tj. ta nezalepená část.

Ach jo, ta dnešní mládež 🙂

Další odpovědi
quentos

řek bych, že klasicky – do pravého dolního rohu. Odesílatel být musí jen tehdy, posíláte-li ji doporučeně.

Teď nechápu, kam myslíte – ale adresy se vlastně píší do navzájem opačných rohů, na stejnou stranu obálky.

Jakub Tlapal

Úplně stejně jako u klasické obálky. Ta bublinka je uvnitř jako vystýlka. Z venku vypadá obálka úplně stejně jako ta klasická, takže adresa příjemce se píše doprava dolů a tvoje adresa doleva nahoru a přeškrtne se. Já jsem v tom měl taky dlouho zmatek, tak jsem si nakoupil bublinkové obálky z https://www.ra­japack.cz/obal­ky-tubusy/narazuv­zdorne-obalky/bublinkove-obalky_C151410.html a na všechny jsem si nadepsal svoji adresu. Pak už ta adresa příjemce byla jasná.