Peter Kus

Kam se hodí tzv. průmyslové ventilátory?

Odpovědi
Děda Louda

Nejlépe do průmyslu.

belkvl

Podle toho jaky jeden muzete vyhanet spaliny do komina, jinym zase spalovaci vzduch k horakum ci do ohniste jinym zase vetrat mistnost :)

Mozeq

Průmyslové ventilátory se hodí všude, kde by se dali využít jejich vlastnosti…

Průmyslové se jmenují protože se nejčastěji používají v průmyslu, kde se např něco vyrábí atd… tedy do zhoršených provozních podmínek… prah, agresivní látky a tak podobně.

Většinou jsou odolnější proti různým vlivům, než normální ventilátory.

honza19hk

dle toho jaký, není totiž větrák jako větrák a to platí i u těch velkých průmyslových.
Já mám velkej větrák ve zdi v dílně k odsávání smradu a bordelu při sváření z dílny ven.

CVB

Průmyslový ventilátor se hodí větrání v bytových a kancelářských domech, firmách, restauracích, továrnách, halách, skladech atd. Označení průmyslové ventilátory mají ventilátory s větším vzduchovým i tlakovým výkonem a vyšší odolností. Průmyslový ventilátor můžeme použít i v domácí dílně, prádelně nebo garáži. Podrobnosti můžete získat na http://www.ven­tilatory-shop.cz/ventilatory-prumyslove